ModelSet - Bell AH-1W Super Cobra - 1:48 - Revell

Model vrtulníku ke slepení

ModelSet vrtulník 64943 - Bell AH-1W Super Cobra (1:48) ModelSet vrtulník 64943 - Bell AH-1W Super Cobra (1:48) Box Detail Detail Detail Detail Obrázek Obrázek Model
Novinka

Model vrtulníku ke slepení...detailní popis

Obj. číslo: 64943*

Balení: 1ks

Dostupnost: skladem

ModelSet - Bell AH-1W Super Cobra - 1:48

Výrobce: Revell

Model vrtulníku ke slepení. Velikost: 1:48; 28,8 cm. Balení obsahuje: 128 dílků ke slepení, lepidlo štětec a 4 barvičky.Informace o originálu:

Když se Bell AH-1 v polovině 60. let objevil, jednalo se o vůbec první ryze útočný vrtulník (AH = Attack Helicopter) na světě. Z řady vyčníval především díky štíhlému trupu, který minimalizoval čelní plochu jakožto cíl nepřátelské palby. Taková konstrukce si však vyžádala odlišné uspořádání kabiny, sedadla pilota a střelce byla umístěna v řadě za sebou s tím, že pilot seděl vzadu na vyvýšené plošině, aby přes střelce viděl. Aby splnil požadavky americké námořní pěchoty, dostal vrtulník dva motory, díky kterým mohl bezpečně uletět i dlouhé vzdálenosti, dále pak doplňkovou výzbroj na přídi a pylony na křídlech, které dokázaly unést různé další zbraňové systémy. Výsledkem postupných úprav se stal stroj Bell AH-1W SuperCobra, který poprvé vzlétl na oblohu v roce 1983. Vezmeme-li v potaz jeho velikost, disponuje skutečně úctyhodnou palebnou silou. Nedílnou součástí vybavení jsou i vyztužené dveře a panely na břišní části, které pohodlně ustojí palbu z lehkých zbraní. AH-1W je bojem ověřená, vysoce spolehlivá zbraňová platforma. Není proto pochyb, že ji bude hojně používat spousta států po celém světě ještě po dlouhou řádku let.Informace o modelu:

- Detailní povrch pláště s řadou konstrukčních prvků

- Vícedílný trup

- Detailní listy rotorů

- Pilotní kabina s tandemovými sedadly a přístrojovým panelem

- Pohyblivý hlavní i ocasní rotor

- Závěsy zbraní , pylony

- Postranní okna kokpitu lze upevnit v otevřené i zavřené poloze

- Pohyblivý čelní kanón

- Střely Hellfire a odpalovače světlic

- Raketnice

- Detailně zpracovaný podvozek

- Senzory a antényAutentická sada potisků pro následující verze:

- AH-1W Super Cobra, U.S. Marines Corps #162571, HMM-163, USS Tarawa (LHA-1) 1989

- AH-1W Super Cobra, U.S.M.C. #162537, VX-5 Naval Weapon Center, China Lake 1988

- AH-1W Super Cobra, U.S. Marines Corps #162541, HMT-303, Camp Pendleton, červenec 1991

Potřebné barvy:

- základní: 08, 61, 74, 09, 91, 302, 46

- další: 90, 54, 31, 94, 76, 79, 57, 314, 88Detaily modelu:

Měřítko: 1:48

Počet dílů: 128

Délka: 288 mm

Rozpětí rotoru: 306 mm

Obtížnost: 4Doporučeno pro děti od 12 let.Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)

Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou.
Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.

Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Zařazení do kategorií

Modely dle měřítka / 1:48

Modely dle výrobce / Revell

Dárkové a modelové sady

VÝPRODEJ / Modely

629

Aktuality

06.02.2019 - Doprava zdarma

Pokud u nás objednáte zboží v hodnotě 3000,- Kč a více, neplatíte náklady na dopravu.

06.02.2019 - VÝPRODEJ barev Model Master

V současné době probíhá výprodej barev značky Model Master - poslední kusy !!!

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook