35 Years VW Golf 1 GTi Pirelli - 1:24 - Revell

Dárkový set oblíbeného automobilu

Gift-Set auto 05694 - 35 Years VW Golf 1 GTi Pirelli (1:24) Box Box Detail Detail Detail Detail Model Model Obrázek Obsah

Plastikový model automobilu VW Golf 1 GTi Pirelli v dárkovém balení...detailní popis

Obj. číslo: 05694

Balení: 1ks

Dostupnost: do 5 dnů

35 Years VW Golf 1 GTi Pirelli - 1:24

Výrobce: Revell

Model auta ke slepení. Velikost: 1:24; 15,5 cm. Balení obsahuje: 118 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky (5 ml).

Informace o modelu:
Stavebnice veleúspěšné speciální edice vozu VW Golf 1 GTI, která se začala prodávat v květnu roku 1983.

- Karoserie s rozšířenými blatníky

- Otevíratelná kapota motoru

- Mnohodílný motor

- Typické ráfky kol

- Sada obtisků s výběrem mezinárodních poznávacích značek (D, GB, F, NL, B, A, CH, I, S, DK)


Potřebné barvy:
- základní:

- další: 7, 50, 90, 91, 94, 99, 301, 302, 330, 378, 730, 731Detaily modelu:

Měřítko: 1:24

Počet dílů: 118

Délka: 155 mm

Obtížnost: 4Doporučeno pro děti od 12 let.Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)

Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou.
Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.

Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Zařazení do kategorií

Modely dle měřítka / 1:24

Modely dle výrobce / Revell

Auta / Osobní auta

Dárkové a modelové sady

829

Aktuality

26.08.2020 - VÝPRODEJ barev Gunze Sangyo

V současné době probíhá výprodej barev značky Gunze Sangyo - poslední kusy !!!

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook