DVD Modelářské techniky I. - DVD - Plastic Invasion

První ryze české modelářské DVD - 40 min.

DVD Modelářské techniky I. DVD Modelářské techniky I.

DVD je svým obsahem zaměřeno na začínající plastikové modeláře. Ať již na úplné začátečníky ve školním věku, nebo na modeláře, kteří se ke svému koníčku po dlouhých letech znovu vracejí....detailní popis

Obj. číslo: PI-DVD

Balení: 1 ks

Dostupnost: dočasně nedostupné

DVD Modelářské techniky I. - DVD

Výrobce: Plastic Invasion

První ryze české modelářské DVD je svým obsahem zaměřeno na začínající plastikové modeláře. Ať již na úplné začátečníky ve školním věku, nebo na modeláře, kteří se ke svému koníčku po dlouhých letech znovu vracejí. Diváka provede kompletní hrubou stavbou modelu německého tanku Panzer II až po jeho nástřik základní barvou.

Díky názorné a detailní práci kamery a podrobnému českému komentáři se budete moci seznámit s technikami, jako jsou: lepení, tmelení, provedení základního nástřiku, úprava zbraní tanku, znázornění svaru, vrtání, broušení, práce s debonderem, práce s modelářským voskem, výroba antény a mnoho dalších.

Bonusem celého DVD je pak krátký dokumentární film ilustrující na dobových fotografiích historii nasazení tanku Pz II.

Součástí tohoto balení je také podrobný seznam modelářských nástrojů a přípravků, který v mnohém usnadní začínajícím modelářům jejich první nákupy v modelářských obchodech.

40 min.

Zařazení do kategorií

Publikace a DVD

Produkt je dočasně nedostupný

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook