Průvodce světem plastikového modeláře 4 - pokročilé postupy - publikace - Marian Bunc

Knižní průvodce stavbou plastikových modelů bojové a pozemní techniky

Průvodce světem plastikového modeláře 4 - pokročilé postupy - Marian Bunc

Úplný průvodce stavbou plastikových modelů bojové a pozemní techniky pro pokročilé - pokročilé postupy...detailní popis

Obj. číslo: PSPM4

Balení: 1 ks

Dostupnost: dočasně nedostupné

Průvodce světem plastikového modeláře 4 - pokročilé postupy - publikace

Výrobce: Marian Bunc

Autor: Marian Bunc

Počet stran: 128

Formát: 165x240

Vazba: šitá vazba V4

Fotografie: barevné

Barevnost: plnobarevné

Kniha je určena nejen těm, kteří překonali první krůčky stavby modelu „z krabičky” a chtějí vzít svůj krásný koníček trochu vážněji, ale své si v ní najdou i ostřílení borci, pro které může být další inspirací. Čtvrtý díl populárního Průvodce světem plastikového modeláře, který je plný skvělých a praktických postupů, kterými model bojové techniky dovedete téměř k dokonalosti.

Autor knihy Marian Bunc patří mezi špičku modelářského umění. Je držitelem mnoha cen a uznání jak u nás, tak za hranicemi. Je lektorem workshopů, spoluautorem Průvodce světem plastikového modeláře číslo 3 a pravidelně publikuje v modelářských magazínech tuzemských i zahraničních.

Zařazení do kategorií

Publikace a DVD

Produkt je dočasně nedostupný

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook