Tiger II - Model Set - 1:72 - Italeri

Plastikový model tanku ze série World of Tanks

Tiger II - Model Set Tiger II - Model Set

Plastikový model tanku Tiger II ze série World of Tanks + barvy, lepidlo a štětec...detailní popis

Obj. číslo: I74001

Balení: 1ks

Dostupnost: dočasně nedostupné

Tiger II - Model Set - 1:72

Výrobce: Italeri

Sada obsahuje:

MODEL KE SLEPENÍ, BAREVNÝ NÁVOD, OBTISKY WORLD OF TANKS, ZVACÍ KÓD, BONUSOVÝ KÓD, AKRYLOVÉ BARVY, TEKUTÉ LEPIDLO A ŠTĚTEC

Informace o modelu:
Tiger II, často označovaný jako "královský tygr", byl posledním sériovým těžkým tankem Třetí říše. Silné zbraně - 88mm dělo KwK 43 - a vynikající optika v kombinaci s tlustým pancířem (150 mm na přední části trupu, 80 mm po stranách), jehož pláty byly připevněny našikmo, aby dokázaly lépe odvracet nepřátelské projektily. Dělo Tigeru II bylo upravenou verzí kanónu z "Ferdinanda" a vážilo 69,8 tuny. V důsledku toho se tento tank pohyboval poměrně pomalu.
Bojový debut Tigeru II s 503. těžkým tankovým praporem na západní frontě v druhé světové válce se uskutečnil 17. července 1944 a jasně ukázal všechny výhody tohoto nového stroje: "Shermany" byly odstřelovány jeden po druhém. Nicméně i "královští tygři" ve skutečnosti odpadávaly z boje kvůli mechanickým problémům a poruchám během ústupu. Na sovětsko-německé frontě ovšem první bitva Tigeru II úspěch nepřinesla: Sovětské dělostřelectvo, samohybná děla a těžké tanky IS-2 si pro nepřítele připravily mezi 11. a 13. srpnem 1944 velmi srdečné přivítání.
Tiger II byl rozhodně velmi silný tank. Protože se ale vyrobil jen v relativně malém množství 492 strojů, nemohl už výsledek války pro Německo nijak ovlivnit.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Délka: 140 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 14 let.

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.

Zařazení do kategorií

Modely dle měřítka / 1:72

Modely dle výrobce / Italeri

World of Tanks

Vojenská technika / Tanky

Dárkové a modelové sady

Produkt je dočasně nedostupný

Aktuality

20.11.2019 - Vánoce - expedice

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v předvánočním období se může prodloužit doba expedice o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

06.02.2019 - VÝPRODEJ barev Model Master

V současné době probíhá výprodej barev značky Model Master - poslední kusy !!!

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook