Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci.
Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Sherman - Model Set - 1:72 - Italeri

Plastikový model tanku ze série World of Tanks

Sherman - Model Set Sherman - Model Set

Plastikový model tanku Sherman ze série World of Tanks + barvy, lepidlo a štětec...detailní popis

Obj. číslo: I74002

Balení: 1ks

Dostupnost: do 5 dnů

Sherman - Model Set - 1:72

Výrobce: Italeri

Sada obsahuje:

MODEL KE SLEPENÍ, BAREVNÝ NÁVOD, OBTISKY WORLD OF TANKS, ZVACÍ KÓD, BONUSOVÝ KÓD, AKRYLOVÉ BARVY, TEKUTÉ LEPIDLO A ŠTĚTEC

Informace o modelu:
Střední tank M4 Sherman byl hlavním tankem Spojených států během druhé světové války. Jednalo se o první a nejzákladnější verzi řady Sherman a také nejběžněji vyráběný americký tank v druhé světové válce. V podstatě v té době tvořil páteř amerických obrněných jednotek.
Celkem se vyrobilo 49 234 vozidel. Sherman byl postaven na základu středního tanku M3 a z tohoto předchozího stroje si ponechal mnoho konstrukčních prvků. M4 však na rozdíl od něj dostal plně pohyblivou věž osazenou 75mm dělem.
Pro usnadnění výroby byla rodina tanků Sherman upravena do matoucí řady variant - od základní M4 až po slavnou "Easy Eight".
Sherman se poprvé pustil do boje s britskými jednotkami v severní Africe na konci roku 1942, proti německým strojům Panzer III a Panzer IV. Od té doby se potom používal na všech frontách až do samotného konce války.
Tento tank se snadno masově vyráběl a byl poměrně spolehlivý. Jeho hlavními slabinami byla nedostatečná palebná síla a úzké pojezdové pásy, vinou kterých často uvízl v blátivém terénu.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Délka: 85 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 14 let.

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.

Zařazení do kategorií

Modely dle měřítka / 1:72

Modely dle výrobce / Italeri

World of Tanks

Vojenská technika / Tanky

Dárkové a modelové sady

499

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

06.02.2019 - VÝPRODEJ barev Model Master

V současné době probíhá výprodej barev značky Model Master - poslední kusy !!!

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook