Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci.
Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Pz.Kpfw.VI Tiger - 1:56 - Italeri

Plastikový model tanku ze série World of Tanks

Pz.Kpfw.VI Tiger Pz.Kpfw.VI Tiger

Plastikový model tanku Pz.Kpfw.VI Tiger ze série World of Tanks...detailní popis

Obj. číslo: I56501

Balení: 1ks

Dostupnost: do 5 dnů

Pz.Kpfw.VI Tiger - 1:56

Výrobce: Italeri

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:
model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky pro World of Tanks, 1x bonusový kód pro PC verzi, 1x bonusový kód pro verzi pro Xbox, 3x zvací kód do hry (obsahuje 1x tank, 1x garážové místo, 7 dní prémiový účet, 500 Goldů - platí pouze pro nově registrované hráče). Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
Vývoj tanku Tiger začal v roce 1937. Jeho masová výroba byla zahájena teprve v roce 1942 a nakonec se postavilo celkem 1 347 strojů. Jeho konstrukce byla legendární, měla zavěšení podobné Pantheru a korbu, která přesahovala až nad pojezdové pásy. Díky tomu se na ni vešla širší věž s neslavně proslulým 8,8cm dělem Kw.K 36 L/56.
Tiger se poprvé zapojil do boje v bitvě u Leningradu a brzy se začal objevovat ve většině střetů, do kterých zasáhla německá obrněná technika. Jednalo se o první německý těžký tank v druhé světové válce a stal se obávaným protivníkem spojeneckých i sovětských jednotek, které se skládaly převážně z tanků Sherman a T-34.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:56
Délka:140 mm
Obtížnost:1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zařazení do kategorií

Modely dle výrobce / Italeri

World of Tanks

Vojenská technika / Tanky

579

Aktuality

06.11.2020 - Vánoce - expedice

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v předvánočním období se může prodloužit doba expedice o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

26.08.2020 - VÝPRODEJ barev Gunze Sangyo

V současné době probíhá výprodej barev značky Gunze Sangyo - poslední kusy !!!

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook