Pz.Kpfw.V Panther - 1:56 - Italeri

Plastikový model tanku ze série World of Tanks

Pz.Kpfw.V Panther Pz.Kpfw.V Panther

Plastikový model tanku Pz.Kpfw.V Panther ze série World of Tanks...detailní popis

Obj. číslo: I56502

Balení: 1ks

Dostupnost: do 5 dnů

Pz.Kpfw.V Panther - 1:56

Výrobce: Italeri

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:

model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky pro World of Tanks, 1x bonusový kód pro PC verzi, 1x bonusový kód pro verzi pro Xbox, 3x zvací kód do hry (obsahuje 1x tank, 1x garážové místo, 7 dní prémiový účet, 500 Goldů - platí pouze pro nově registrované hráče). Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
Panther I vznikl jako reakce na tanky, se kterými se německé jednotky setkaly během operace Barbarossa. Posádky německých tanků očekávaly, že sovětské tanky budou zastaralé a nedostačující. Byly proto v šoku, když se octly tváří v tvář vymoženostem, jako byl nakloněný pancíř na modelu T-34.
Panther převzal sovětské inovace a použil je v mnohem větším měřítku. Na bitevní pole vjel poprvé v roce 1943. S jeho přibližně 45 tunami váhy se jednalo o obrovský stroj. Po technologické stránce šlo o velice ambiciózní projekt, který se snažil silný pancíř doplnit o rychlost a palebnou sílu. Jeho hlavní zbraní se stalo jedno z nejlepších děl války – spolehlivé 7,5cm Kw.K 42 L/70.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:56
Délka: 140 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zařazení do kategorií

Modely dle výrobce / Italeri

World of Tanks

Vojenská technika / Tanky

579

Aktuality

20.11.2019 - Vánoce - expedice

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v předvánočním období se může prodloužit doba expedice o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

06.02.2019 - VÝPRODEJ barev Model Master

V současné době probíhá výprodej barev značky Model Master - poslední kusy !!!

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook