Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci.
Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Panzer IV - 1:35 - Italeri

Plastikový model tanku ze série World of Tanks

Panzer IV Panzer IV - příslušenství Panzer IV Panzer IV

Plastikový model tanku Panzer IV ze série World of Tanks včetně podrobného návodu k sestavení....detailní popis

Obj. číslo: I36513

Balení: 1 ks

Dostupnost: do 5 dnů

Panzer IV - 1:35

Výrobce: Italeri

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.

Dárková sada obsahuje:
model ke slepení, lepidlo, průvodce WoT,obtisky, 1x bonusový kód (časově omezený prémiový účet ve hře WoT), 1x zvací kód do hry.

Barvy pro model nejsou součástí balení.


Tento střední tank byl nejmasověji vyráběným německým strojem z období druhé světové války. Sériová výroba PzKpfw IV Ausf. A byla zahájena na podzim roku 1937. První tanky ještě neměly tak silný pancíř (15mm), ale už byly vybaveny 75mm dělem KwK 37.

Následující varianta (Ausf. B) už dostala dvakrát tak tlustý přední pancíř. Po bojích v Polsku na začátku druhé světové války bylo totiž zřejmé, že jsou potřeba nové výztuhy, které by tento tank ochránily.

Také byly odstraněny postranní pancéřové pláty, než se zase později vrátily zpět s variantou Ausf. H. Střet se sovětskými tanky na ruském území nakonec také přiměl Němce osadit tank novým kanónem, 7,5cm KwK 40 L / 43. Obecně vzato, Panzer IV dokázal bojovat doslova kdekoliv: od Jugoslávie po Afriku, od Stalingradu a bitvy v Kurském oblouku po Normandii a Ardeny. Tento tank měl navíc před sebou dlouhou operační kariéru: vojenských konfliktů se účastnil přinejmenším do konce šedesátých let.

Barevné schéma (Doporučené barvy Italeri):
- 4720AP, 4728AP, 4769AP, 4796AP, 4797AP

Detaily modelu:
Měřítko: 1:35
Délka: 200 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 14 let.

!!!POZOR!!! Výrobce si vyhrazuje právo měnit obsah bonusů ke stavebnicím tanků WOT. Nelze si proto nárokovat konkrétní bohus. Obrázky bonusů prosím berte jako ilustrační. Děkujeme za pochopení.

Zařazení do kategorií

Modely dle měřítka / 1:35

Modely dle výrobce / Italeri

World of Tanks

Vojenská technika / Tanky

849

Aktuality

06.11.2020 - Vánoce - expedice

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v předvánočním období se může prodloužit doba expedice o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

26.08.2020 - VÝPRODEJ barev Gunze Sangyo

V současné době probíhá výprodej barev značky Gunze Sangyo - poslední kusy !!!

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook