OH-13 Sioux Corean War - 1:48 - Italeri

Model vrtulníku ke slepení.

Model Kit vrtulník 2820 - OH-13 Sioux Corean War (1:48)

Model vrtulníku ke slepení. Měřítko: 1:48; velikost: 200 mm. Obtížnost: 3....detailní popis

Obj. číslo: 2820

Balení: 1 ks

Dostupnost: dočasně nedostupné

OH-13 Sioux Corean War - 1:48

Výrobce: Italeri

Model vrtulníku ke slepení. Měřítko: 1:48; velikost: 200 mm. Obtížnost: 3.Informace o originálu:


American Bell OH-13 je jedním z nejznámějších vrtulníků v historii letectví. Byl vyvinut bezprostředně po druhé světové válce a na konci 40. let byl distribuován americké armádě. "Sioux" byl charakteristický svým charakteristickým "baldachýnem na mýdlové bubliny", díky kterému byl jedinečný a snadno rozpoznatelný spolu s ocasní mřížkou a dvěma bočními nádržemi. OH-13 byl během korejské války nasazen ve velkém počtu k provádění celé řady úkolů, včetně pozorování, pokročilého průzkumu a lékařské evakuace. OH-13 měl třímístnou konfiguraci kabiny a mohl dosáhnout nejvyšší rychlosti 170 km / h. Byl robustní a mimořádně spolehlivý, což přispělo k jeho provozní životnosti.OBTISKY PRO 6 VERZÍ - BAREVNÝ NÁVODBarevné schéma (Doporučené barvy Italeri):

Detaily modelu:

Měřítko: 1:48

Délka: 200 mm

Obtížnost: 3Doporučeno pro děti od 14 let.Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!Zařazení do kategorií

Modely dle měřítka / 1:48

Modely dle výrobce / Italeri

Novinky 2021

Vrtulníky / Vojenské vrtulníky

Produkt je dočasně nedostupný

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook