Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci.
Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

M4 Sherman - 1:56 - Italeri

Plastikový model tanku ze série World of Tanks

M4 Sherman M4 Sherman

Plastikový model tanku M4 Sherman ze série World of Tanks...detailní popis

Obj. číslo: I56503

Balení: 1ks

Dostupnost: do 5 dnů

M4 Sherman - 1:56

Výrobce: Italeri

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:

model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky pro World of Tanks, 1x bonusový kód pro PC verzi, 1x bonusový kód pro verzi pro Xbox, 3x zvací kód do hry (obsahuje 1x tank, 1x garážové místo, 7 dní prémiový účet, 500 Goldů - platí pouze pro nově registrované hráče). Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
Střední tank M4 Sherman tvořil za druhé světové války páteř americké armády. M4 byla první a nejzákladnější výrobní verze z řady Sherman. Celkem vzniklo 49 234 vozidel, včetně slavné „Easy Eight“.
Sherman se poprvé zapojil do boje na konci roku 1942 v severní Africe, kde musel čelit německým vozům Panzer III a Panzer IV. Od té doby se objevoval na všech frontách až do samotného konce války. Mezi jeho slabiny však patřila malá palebná síla a úzké pásy, kvůli kterým často uvízl v bahnitém terénu.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:56
Délka: 105 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zařazení do kategorií

Modely dle výrobce / Italeri

World of Tanks

Vojenská technika / Tanky

579

Aktuality

06.11.2020 - Vánoce - expedice

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v předvánočním období se může prodloužit doba expedice o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

26.08.2020 - VÝPRODEJ barev Gunze Sangyo

V současné době probíhá výprodej barev značky Gunze Sangyo - poslední kusy !!!

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook