Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci.
Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Cromwell - 1:56 - Italeri

Plastikový model tanku ze série World of Tanks

Cromwell Cromwell

Plastikový model tanku Cromwell ze série World of Tanks...detailní popis

Obj. číslo: I56504

Balení: 1ks

Dostupnost: do 5 dnů

Cromwell - 1:56

Výrobce: Italeri

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:

model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky pro World of Tanks, 1x bonusový kód pro PC verzi, 1x bonusový kód pro verzi pro Xbox, 3x zvací kód do hry (obsahuje 1x tank, 1x garážové místo, 7 dní prémiový účet, 500 Goldů - platí pouze pro nově registrované hráče). Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
Cromwell byl první tank v britské armádě, který k dobrému dělu QF 75mm s dvojím použitím (proti tankům i proti pěchotě) přidal také vysokou rychlost a poměrně tlustý pancíř. Osazen byl stejnou korbou a věží jako dřívější modely Cavalier a Centaur, ale jako pohon dostal nový motor Rolls Royce Meteor, se kterým dokázal dosáhnout působivé maximální rychlosti 67 km/h.
Jeho konstrukce posloužila jako základ pro vynikající tank Comet. Nepochybně se jednalo o jeden z nejúspěšnějších křižníkových tanků, které Británie ve druhé světové válce nasadila.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:56
Délka: 11 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zařazení do kategorií

Modely dle výrobce / Italeri

World of Tanks

Vojenská technika / Tanky

579

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

06.02.2019 - VÝPRODEJ barev Model Master

V současné době probíhá výprodej barev značky Model Master - poslední kusy !!!

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook