38t HETZER - 1:35 - Italeri

Plastikový model tanku ze série World of Tanks

38t HETZER - Italeri - World of Tanks 38t HETZER - Italeri - World of Tanks 38t HETZER - Italeri - World of Tanks 38t HETZER - Italeri - World of Tanks 38t HETZER - Italeri - World of Tanks 38t HETZER - Italeri - World of Tanks 38t HETZER - Italeri - World of Tanks

Plastikový model tanku 38t HETZER ze série World of Tanks včetně podrobného návodu k sestavení....detailní popis

Obj. číslo: I36511

Balení: 1 ks

Dostupnost: do 5 dnů

38t HETZER - 1:35

Výrobce: Italeri

38t HETZER - World of Tanks

Dárková sada obsahuje:
plastikový model tanku
lepidlo Italeri pro slepení modelu
speciální obtiskový aršík
speciální tankovou brožuru (20 barevných stran)
1 zvací kód pro pozvání nových členů ke hře
(více ve fotogalerii)
1 bonus kod do hry WOT

!!!POZOR!!! Výrobce si vyhrazuje právo měnit obsah bonusů ke stavebnicím tanků WOT. Nelze si proto nárokovat konkrétní bohus. Obrázky bonusů prosím berte jako ilustrační. Děkujeme za pochopení.

Typ: tank
Období: druhá světová válka
Země: Německo
Obtížnost: 3
Délka modelu: 18 cm
Velikost dárkové krabice: 373 x 241 x 60 mm

Doporučené barvy (Italeri):
4720AP, 4796AP, 4797AP, 4798AP


!!! Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018 !!!


V roce 1943 se Wehrmacht potýkal se zoufalým nedostatkem stíhačů tanků StuG III, neboť společné nálety amerických a britských letadel způsobily značné škody na továrně společnosti Alkett, která tyto vozy vyráběla. V prosinci 1943 se proto Němci rozhodli využít pracovní kapacitu společnosti BMM v Praze a zahájili výrobu stíhačů tanků tam. Pro nový vůz bylo využito mnoho součástek z tanku Pz.Kpfw. 38(t). První prototypy vznikly v březnu roku 1944. Do května 1945 se vyrobilo více než 2800 vozidel.
Oproti jeho předchůdci, tanku Marder II, se jedná o velice odlišný stroj. Zpočátku se zdálo, že jeho nízká rychlost a omezený palebný úhel jsou oproti palebné síle Marderu II s dlouhým dostřelem spíše krokem zpět; tento fakt vyvolává mezi hráči řadu protichůdných názorů. Je však potřeba trocha času a několik vylepšení, aby člověk objevil pravý potenciál Hetzeru a dal vyniknout jeho vynikajícímu šikmému pancíři, nízkému profilu a silnému dělu. Tanky čtvrté a nižší generace mají z Hetzeru právem obavy kvůli jeho extrémně silnému 105mm dělu, které dokáže zneškodnit všechny tanky třetí a většinu tanků čtvrté generace na jediný zásah.

Zařazení do kategorií

Modely dle měřítka / 1:35

Modely dle výrobce / Italeri

World of Tanks

Vojenská technika / Tanky

699

Aktuality

06.02.2019 - Doprava zdarma

Pokud u nás objednáte zboží v hodnotě 3000,- Kč a více, neplatíte náklady na dopravu.

06.02.2019 - VÝPRODEJ barev Model Master

V současné době probíhá výprodej barev značky Model Master - poslední kusy !!!

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook