Evoco Brush Pack - sada štětců - tloušťka 0,2,4,6 - Humbrol

Sada štětců z přírodního chlupu

Evoco Brush Pack - sada štětců - Humbrol Evoco Brush Pack - sada štětců - Humbrol Evoco Brush Pack - sada štětců - Humbrol

Přírodní štětce k barvení plastikových modelů - 4ks...detailní popis

Obj. číslo: AG4150

Balení: 1 ks

Dostupnost: skladem

Evoco Brush Pack - sada štětců - tloušťka 0,2,4,6

Výrobce: Humbrol

Sada kvalitních stětců z přírodního chlupu.

Štětce řady Humbrol Evoco jsou dokonalé univerzální štětce pro jakoukoliv modelářskou práci. Jsou vyrobeny z přírodního vlasu, udržují si tak svůj tvar a kvalitu ještě dlouho po svém prvním použití.

Součástí této sady jsou čtyři různé štětce, velikosti 0, 2, 4 a 6.

Vhodné pro emailové i akrylové barvy.

Zařazení do kategorií

Nářadí a příslušenství / Štětce

115

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook