Mr.Dissolved Putty - Tekutý tmel (na štětec) - 40ml - Gunze Sangyo

Tekutý tmel na plastikové modely

Mr.Dissolved Putty - Tekutý tmel (na štětec) - Gunze Sangyo Mr.Dissolved Putty - Tekutý tmel (na štětec)  - Gunze Sangyo

Tmel pro tmelení spár a nerovností na povrchu modelu. Aplikujte štětcem na tmelené místo. Tmel lze ředit ředidlem Mr.COLOR THINNER. Toto ředidlo lze použít také k vyhlazení tmeleného místa a ke smytí přebytečného tmelu (před úplným vytvrzením tmelu). Po vytvrzení tmelu přebrušte brusným papírem pod vodou. ...detailní popis

Obj. číslo: P119

Balení: 1 ks

Dostupnost: skladem

Mr.Dissolved Putty - Tekutý tmel (na štětec) - 40ml

Výrobce: Gunze Sangyo

Tmel pro tmelení spár a nerovností na povrchu modelu. Aplikujte štětcem na tmelené místo. Tmel lze ředit ředidlem Mr.COLOR THINNER. Toto ředidlo lze použít také k vyhlazení tmeleného místa a ke smytí přebytečného tmelu (před úplným vytvrzením tmelu). Po vytvrzení tmelu přebrušte brusným papírem pod vodou.

SKLADOVÁNÍ A BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

Přípravky skladujte dobře uzavřené v originálním obalu v chladu, chraňte je před sluncem. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a léků. POZOR HOŘLAVINA! Pracujte v dobře větrané místnosti, ne blízko otevřeného ohně. Při práci nekuřte, nejezte a nepijte. Chraňte před dětmi. Po práci si umyjte ruce mýdlem a vodou a ošetřete je regeneračním krémem.
V případě pozření vyvolejte zvracení a poté vyhledejte lékařskou pomoc. V případě zasažení sliznic důkladně vyplachujte proudem vody. V případě zasažení pokožky zasažená místa očistěte, důkladně omyjte vodou a mýdlem a ošetřete regeneračním krémem.

Soubory

P119_pribalovy_letak.pdf (Příbalový leták) P119_bezpecnostni_list.pdf (Bezpečnostní list)

Zařazení do kategorií

Modelářská chemie / Tmely

135

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook