MC219 - Brass - Mosaz - leštitelná - 10 ml - Gunze Sangyo

Akrylová metalická barva na plastikové modely - leštitelná

MC219 - Brass - Mosaz - leštitelná - Gunze Sangyo

Modelářské akrylové barvy. Leštitelné metalizéry. Jsou určeny k barvení plastikových modelů nástřikem stříkací pistolí. Jsou dodávány v devíti kovových odstínech. Nejsou vhodné pro aplikaci štětcem. Před použitím řádně rozmíchejte. Řeďte dle potřeby ředidlem Gunze Mr.COLOR THINNER....detailní popis

Obj. číslo: MC219

Balení: 1 ks

Dostupnost: dočasně nedostupné

MC219 - Brass - Mosaz - leštitelná - 10 ml

Výrobce: Gunze Sangyo

Modelářské akrylové barvy. Jsou určeny k barvení plastikových modelů nástřikem stříkací pistolí. Jsou dodávány v devíti kovových odstínech. Nejsou vhodné pro aplikaci štětcem. Před použitím řádně rozmíchejte. Řeďte dle potřeby ředidlem Gunze Mr.COLOR THINNER.

Doporučené ředění je podle hustoty barvy 1:1 až 2:1. Pro lepší vzhled modelu, jasnější a kvalitnější odstíny finálních barev je vhodné před vlastním nástřikem barvami Mr.METAL COLOR nejprve povrch modelu barevně sjednotit nástřikem základní barvou Mr.BASE WHITE 1000 nebo stříkacím tmelem Mr.Surfacer 1000 nebo 1200. Povrch epoxidového nebo polyuretanového modelu nastříkejte před aplikací barev přípravkem Mr.RESIN PRIMER SURFACER.

POZOR! Před aplikací barev Mr.METAL COLOR doporučujeme povrch modelu nastříkat přípravkem Mr.METAL PRIMER. Tento přípravek vytvoří vrstvu, která zajistí lepší spojení barvy s povrchem plastikového modelu. Bez aplikace přípravku Mr.METAL PRIMER se barva z povrchu modelu odlupuje.

Pro dosažení vysoce realistického kovového vzhledu doporučujeme povrch zaschlé barvy na modelu rozleštit jemným flanelovým hadříkem. Na takto ošetřený povrch přímo aplikujte obtisky. Pro aplikaci obtisků použijte přípravek MR.MARK SOFTER.

POZOR! Povrch vytvořený barvami Mr.METAL COLOR nikdy dále nestříkejte bezbarvým lakem! Jiná barva, aplikovaná přes vrstvu barvy Mr.METAL COLOR, na této vrstvě nedrží a loupe se. Pokud potřebujete model barvit kombinací normálních barevných odstínů a kovových odstínů, aplikujte kovové odstíny Mr.METAL COLOR jako poslední.

Zařazení do kategorií

Barvy / Metalizéry - leštitelné barvy

Produkt je dočasně nedostupný

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook