H052 - Olive Drab (1) - Olivová - polomatná - 10 ml - Gunze Sangyo

Vodou ředitelná akrylová barva na plastikové modely

H052 - Olive Drab (1) - Olivová - polomatná - Gunze Sangyo

Aqueous Hobby Color. Modelářské vodou rozpustné akrylové barvy. Jsou určeny k barvení plastikových modelů nástřikem stříkací pistolí. Před použitím řádně rozmíchejte. Řeďte dle potřeby vodou nebo ředidlem GUNZE SANGYO Mr.COLOR THINNER nebo Mr.COLOR LEVELING THINNER....detailní popis

Obj. číslo: H052

Balení: 1 ks

Dostupnost: dočasně nedostupné

H052 - Olive Drab (1) - Olivová - polomatná - 10 ml

Výrobce: Gunze Sangyo

Aqueous Hobby Color. Modelářské vodou rozpustné akrylové barvy. Jsou určeny k barvení plastikových modelů nástřikem stříkací pistolí. Před použitím řádně rozmíchejte. Řeďte dle potřeby vodou nebo ředidlem GUNZE SANGYO Mr.COLOR THINNER nebo Mr.COLOR LEVELING THINNER.

Ředění vodou doporučujeme pouze v případě nástřiku na savé povrchy. V případě aplikace na nesavé povrchy řeďte ředidlem Mr.COLOR THINNER. Ředění ředidlem Mr.Color Thinner rovněž zabraňuje ucpávání trysky stříkací pistole v průběhu práce. Pro lepší vzhled modelu a pro jasnější a kvalitnější odstíny finálních barev je vhodné před vlastním nástřikem barvami Aqueous Hobby Color povrch modelu barevně sjednotit nástřikem základní barvou Mr.BASE WHITE 1000 nebo stříkacím tmelem Mr.SURFACER 1000.
Barvy jsou dodávány jako matné, pololesklé nebo lesklé. V případě potřeby lze zmatnit lesklou nebo pololesklou barvu přidáním matné báze H40 FLAT BASE.

DULEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Barvu je třeba před použitím důkladně rozmíchat. Pokud není barva dobře rozmíchaná, velice špatně schne. Problémům se schnutím barvy zamezíte, pokud barvu mícháte i v průběhu práce, především před každým doplněním do pistole. Rovněž aplikace barvy na povrch nastříkaný Mr.Surfacerem pomáhá dobrému schnutí barvy, protože barva na takovém povrchu lépe kryje. Rovněž není vhodné barvu extrémně ředit. Řeďte tak, aby barva po nástřiku nedělala hrubý, krupicovatý povrch, ale aby přitom kryla.

NÁTĚR ŠTĚTCEM
Barvy Aqueous HobbY Color jsou určeny pro nástřik stříkací pistolí. Pokud je chcete natírat štětcem, přidejte do barvy cca 25% objemových procent přípravku Mr.Retarder Mild.

Příbalový leták (PDF)
Bezpečnostní list (PDF)

Zařazení do kategorií

Barvy / Akrylové modelářské barvy / Gunze Sangyo Hobby Color

Produkt je dočasně nedostupný

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook