H040 - Flat Base - Matný základ - 10 ml - Gunze Sangyo

Flat base. Přidává se do lesklých barev a laků pro jejich zmatnění.

H040 - Flat Base - Matný základ - Gunze Sangyo

Aqueous Hobby Color. Modelářské vodou rozpustné akrylové barvy. Jsou určeny k barvení plastikových modelů nástřikem stříkací pistolí. Před použitím řádně rozmíchejte. Řeďte dle potřeby vodou nebo ředidlem GUNZE SANGYO Mr.COLOR THINNER nebo Mr.COLOR LEVELING THINNER....detailní popis

Obj. číslo: H040

Balení: 1 ks

Dostupnost: skladem

H040 - Flat Base - Matný základ - 10 ml

Výrobce: Gunze Sangyo

Aqueous Hobby Color. Modelářské vodou rozpustné akrylové barvy. Jsou určeny k barvení plastikových modelů nástřikem stříkací pistolí. Před použitím řádně rozmíchejte. Řeďte dle potřeby vodou nebo ředidlem GUNZE SANGYO Mr.COLOR THINNER nebo Mr.COLOR LEVELING THINNER.

Flat base. Přidává se do lesklých barev a laků pro jejich zmatnění.

Příbalový leták (PDF)
Bezpečnostní list (PDF)

Zařazení do kategorií

Barvy / Akrylové modelářské barvy / Gunze Sangyo Hobby Color

Modelářská chemie / Primery a Surfacery

Výprodej barev Gunze Sangyo

47

Aktuality

26.08.2020 - VÝPRODEJ barev Gunze Sangyo

V současné době probíhá výprodej barev značky Gunze Sangyo - poslední kusy !!!

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook