USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW - 1:35 - Dragon

Plastikový model tanku součastnosti + posádka

USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW - Dragon USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW - Dragon

Plastikový model tanku USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW včetně podrobného návodu k sestavení....detailní popis

Obj. číslo: D9125

Balení: 1 ks

Dostupnost: do 5 dnů

USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW - 1:35

Výrobce: Dragon

Plastikový model tanku USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW včetně podrobného návodu k sestavení.

Hlavní bojový tank M1 Abrams je nástupce předchozího amerického tanku M60 Patton. Výrobcem tohoto tanku je firma General Dynamics, konkrétně její divize Land Systems. V konstrukci tanku je kladen důraz na ochranu posádky, vysokou přesnost (one shot, one kill) a vysokou pohyblivost. Americká armáda používá 3 verze tohoto tanku: M1 (původní verze), M1A1 (vylepšena byla především palebná síla a ochrana posádky, dnes nejpoužívanější verze) a M1A2 (bylo zdokonaleno elektronické vybavení). Tank je pojmenován po generálovi Creightonovi Abramsovi (americký generál ve vietnamské válce).

Zařazení do kategorií

Modely dle měřítka / 1:35

Modely dle výrobce / Dragon

Vojenská technika / Tanky

1 069

Aktuality

20.11.2019 - Vánoce - expedice

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v předvánočním období se může prodloužit doba expedice o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

06.02.2019 - VÝPRODEJ barev Model Master

V současné době probíhá výprodej barev značky Model Master - poslední kusy !!!

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook