USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW - 1:35 - Dragon

Plastikový model tanku součastnosti + posádka

USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW - Dragon USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW - Dragon

Plastikový model tanku USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW včetně podrobného návodu k sestavení....detailní popis

Obj. číslo: D9125

Balení: 1 ks

Dostupnost: do 5 dnů

USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW - 1:35

Výrobce: Dragon

Plastikový model tanku USMC M1A1 ABRAMS (HEAVY ARMOR) + U.S. TANK CREW včetně podrobného návodu k sestavení.

Hlavní bojový tank M1 Abrams je nástupce předchozího amerického tanku M60 Patton. Výrobcem tohoto tanku je firma General Dynamics, konkrétně její divize Land Systems. V konstrukci tanku je kladen důraz na ochranu posádky, vysokou přesnost (one shot, one kill) a vysokou pohyblivost. Americká armáda používá 3 verze tohoto tanku: M1 (původní verze), M1A1 (vylepšena byla především palebná síla a ochrana posádky, dnes nejpoužívanější verze) a M1A2 (bylo zdokonaleno elektronické vybavení). Tank je pojmenován po generálovi Creightonovi Abramsovi (americký generál ve vietnamské válce).

Zařazení do kategorií

Modely dle měřítka / 1:35

Modely dle výrobce / Dragon

Vojenská technika / Tanky

1 069

Aktuality

26.08.2020 - VÝPRODEJ barev Gunze Sangyo

V současné době probíhá výprodej barev značky Gunze Sangyo - poslední kusy !!!

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook