Dodací a platební podmínky

I. Způsob platby

V našem internetovém obchodě můžete za objednané zboží platit níže uvedenými způsoby. Záleží pouze na Vás, kterou z následujících způsobů plateb preferujete a pro kterou se rozhodnete.

Platba dobírkou:

1. Zboží zašleme na Vámi uvedenou adresu s dobírkou
2. Platbu realizujete při převzetí zásilky a to poštovnímu doručovateli nebo přepravci GLS
3. Nebo si přímo vyzvednete zásilku na Vaší poště

Výhodou dobírky je, že se zákazník může přesvědčit o tom, zda mu opravdu došlo zboží, které si objednal, může si zkontrolovat odesilatele i adresáta a zda není zásilka poškozena.

Platba předem - převodem

1. Informace potřebné k platbě Vám budou zaslány prostřednictvím e-mailu
2. Peníze odešlete na náš učet č. 2700851235/2010 , variabilním symbolem je číslo objednávky
3. Po přičtení částky na náš účet Vám bude zboží odesláno
4. Nutné počítat se zdržením v závislosti na transakční době jednotlivých bank (1-2 pracovní dny)
5. Informace o odeslání zásilky vč. jejího čísla Vám bude zaslána na e-mail. Zásilku a její polohu můžete sledovat na internetových stránkách vybraného dopravce.

Výhodou platby zboží předem - převodem je úspora 30,- Kč (dobírka) a zároveň nemusíte disponovat hotovostí v době doručení zásilky.

Doba expedice objednávky je vždy uvedena u každého produktu v eshopu.

skladem - v případě platby na dobírku expedujeme zboží do 24 hodin od přijetí objednávky, v případě platby předem na účet expedujeme zboží do 24 hodin od přijetí platby.

do 5 dnů - v případě platby na dobírku expedujeme zboží do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky, v případě platby předem na účet expedujeme zboží do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky pokud již byla objednávka uhrazena na náš účet. Jestliže se tak ještě nestalo, zboží expedujeme do 24 hodin po přijetí platby.

na objednávku - v případě platby na dobírku expedujeme zboží ihned po jeho převzetí od dodavatele, pokud by doba expedice měla přesáhnout 10 pracovních dní, bude prodejce zákazníka informovat e-mailem o předpokládané době dodání. V případě platby předem na účet Vám bude zaslána výzva k platbě, jakmile bude objednávka připravena k expedici. Do té doby za objednávku neplaťte!!! Jakmile bude objednávka připravena a obdržíme platbu na náš účet, expedujeme zboží do 24 hodin po přijetí platby.

1. Zaslání zboží Českou poštou

Balíky jsou doručovány v pracovní dny a v doručovací době České pošty. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni papírovou výzvou.

Balík do Ruky - platba předem na účet: 115 Kč
Balík na Poštu - platba předem na účet: 105 Kč

2. Zaslání zboží přepravní službou GLS

Zboží je doručováno v pracovní dny mezi 9:00 až 18:00 hod., přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

Platba předem na účet: 85 Kč
Dobírka: 105 Kč

Při nákupu nad 3000,- Kč neplatíte poštovné!!!

Poštovné a balné hradí kupující. V případě nepřevzetí objednané zásilky, která nebyla vystornována písemně, nebo emailem, vzniká nárok prodávajícího na kompenzaci (viz. Obchodní podmínky).

Objednávky realizujeme pouze v rámci České republiky. Do zahraničí nezasíláme.

Aktuality

08.11.2017 - Vánoce - expedice

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v předvánočním období se může prodloužit doba expedice o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

28.02.2017 - Doprava zdarma

Pokud u nás objednáte zboží v hodnotě 3000,- Kč a více, neplatíte náklady na dopravu.

01.01.2017 - VÝPRODEJ barev Model Master

V současné době probíhá výprodej barev značky Model Master - poslední kusy !!!

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook