Dodací a platební podmínky

I. Způsob platby

V našem internetovém obchodě můžete za objednané zboží platit níže uvedenými způsoby. Záleží pouze na Vás, kterou z následujících způsobů plateb preferujete a pro kterou se rozhodnete.

Platba dobírkou:

1. Zboží zašleme na Vámi uvedenou adresu s dobírkou
2. Platbu realizujete při převzetí zásilky a to přepravci
3. Nebo si přímo vyzvednete zásilku na vybrané pobočce zásilkovny

Výhodou dobírky je, že se zákazník může přesvědčit o tom, zda mu opravdu došlo zboží, které si objednal, může si zkontrolovat odesilatele i adresáta a zda není zásilka poškozena.

Platba předem - převodem

1. Informace potřebné k platbě Vám budou zaslány prostřednictvím e-mailu
2. Peníze odešlete na náš učet č. 2101977901/2010 , variabilním symbolem je číslo objednávky
3. Po přičtení částky na náš účet Vám bude zboží odesláno
4. Nutné počítat se zdržením v závislosti na transakční době jednotlivých bank (1-2 pracovní dny)
5. Informace o odeslání zásilky vč. jejího čísla Vám bude zaslána na e-mail. Zásilku a její polohu můžete sledovat na internetových stránkách vybraného dopravce.

Výhodou platby zboží předem - převodem je úspora za dobírku a zároveň nemusíte disponovat hotovostí v době doručení zásilky.

Doba expedice objednávky je vždy uvedena u každého produktu v eshopu.

skladem - v případě platby na dobírku expedujeme zboží do 24 hodin od přijetí objednávky, v případě platby předem na účet expedujeme zboží do 24 hodin od přijetí platby.

do 5 dnů - v případě platby na dobírku expedujeme zboží do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky, v případě platby předem na účet expedujeme zboží do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky pokud již byla objednávka uhrazena na náš účet. Jestliže se tak ještě nestalo, zboží expedujeme do 24 hodin po přijetí platby.

7-10 dnů - v případě platby na dobírku expedujeme zboží do 10 pracovních dnů od přijetí objednávky, v případě platby předem na účet expedujeme zboží do 10 pracovních dnů od přijetí objednávky pokud již byla objednávka uhrazena na náš účet. Jestliže se tak ještě nestalo, zboží expedujeme do 24 hodin po přijetí platby.

na objednávku - v případě platby na dobírku expedujeme zboží ihned po jeho převzetí od dodavatele, pokud by doba expedice měla přesáhnout 10 pracovních dní, bude prodejce zákazníka informovat e-mailem o předpokládané době dodání. V případě platby předem na účet Vám bude zaslána výzva k platbě, jakmile bude objednávka připravena k expedici. Do té doby za objednávku neplaťte!!! Jakmile bude objednávka připravena a obdržíme platbu na náš účet, expedujeme zboží do 24 hodin po přijetí platby.


1. Zaslání zboží přepravní službou (kurýrem)

Zboží je doručováno v pracovní dny mezi 9:00 až 18:00 hod., přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

Platba předem na účet: 108 Kč
Dobírka: 138 Kč


2. Zaslání zboží pomocí služby Zásilkovna.cz

Zboží je doručováno na zákazníkem vybrané výdejní místo, kde bude připraveno k osobnímu odběru.

Platba předem na účet: 85 Kč
Dobírka: 115 Kč


Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Poštovné a balné hradí kupující. V případě nepřevzetí objednané zásilky, která nebyla vystornována písemně, nebo emailem, vzniká nárok prodávajícího na kompenzaci (viz. Obchodní podmínky).

Objednávky realizujeme pouze v rámci České republiky. Do zahraničí nezasíláme.

Aktuality

25.03.2020 - Informace o doručování zásilek

Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Z důvodu vytížení dopravců se může doručování zásilek zpozdit o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

17.11.2019 - Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000,- Kč a při volbě platby předem na účet neplatíte náklady na dopravu. Při volbě platby na dobírku, zaplatíte pouze dobírečné.

Anketa
Nabízené značky
Plastikové modely Revell Plastikové modely Airfix Plastikové modely Academy Plastikové modely, lepty a resiny Eduard Barvy a modelářská chemie Gunze Sangyo Plastikové modely Heller Barvy a modelářská chemie Humbrol Plastikové modely Italeri Barvy a modelářská chemie Testors Model Master Plastikové modely Monogram Plastikové modely Hasegawa Plastikové modely Tamiya
Facebook